'FIDEM' Ekspozitë personale nga Greg Rama

    ekspozite ne tirane, evente ne tirane

Të nderuar miq, Galeria FAB ka kënaqësinë t’ju ftojë në ekspozitën personale “FIDEM” të  Greg RAMA , kuruar nga Vladimir Myrtezai.

 

Data: 13- 30 Shtator 2018

Ora: 19:00

Vendi: Galeria FAB, Universiteti i Arteve

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies