Festa e Domates në Shëngjergj

    festivale ne tirane, aktivitete ne natyre ne tirane

Një e Shtunë ndryshe, jashtë qytetit por jo larg Tiranës! Bashkohuni me familjen dhe miqtë per të rigjetur shijen e humbur të domates! Festa do ketë: Minitreg me produkte të zonës, Inagurimi i Infopointit, Vizitë te rrënojat e shkollës së parë shqipe të hapur në rrethin e Tiranës, Hedhje me parashuta, Konkursi i pjatës më të mirë, Shfaqje teatrale për fëmijë, Vizitë te Ujëvara e Përroit të Kecit, Barbeque dhe shumë aktivitete të tjera!

Data:22 Shtator

Ora:09:00

Vendi: Shëngjergj, Tiranë

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies