"Historia e Skënderbeut" në pikturë

    evente ne tirane, ekspozite ne tirane, muzeum ne tirane

Ju ftojmë të ndiqni  hapjen e ekspozitës  kushtuar figurës së Heroit tonë Kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeut me piktura të Vangjel Gjikondit.
Ky aktivitet organizohet nga Ministria e Kulturës, Muzeu Historik Kombëtar dhe Galeria Gjikondi në kuadër të Vitit Mbarëkombëtar të Gjergj Kastrioti Skënderbeut.

Data:15 Shtator

Ora:18:30

Vendi:Muzeu Historik Kombetar

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies