Ceremonia e ndarjes së çmimeve #TiranaSummer2018

    evente ne tirane, konkurse ne tirane,

Miq të Visit Tirana e dashamirës të fotografisë, ju ftojmë në eventin e radhës, për të ndarë çmimet e konkursit të 7-të të fotografisë për Tiranën. Tre fituesit do të shpallen ditën e eventit, të cilët do marrin dhe dhurata nga sponsorët tanë.

Data: 13 Shtator

Ora:19:00-20:00

Vendi: Reja.Al, Tiranë

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies