Koncert "Karajfilat e Shkodrës"

    koncert ne tirane, evente ne tirane, muzik shqiptare ne tirane

Për të gjithë artëdashësit ju ftojmë të bashkoheni me ne në koncertin e  Legjendave të muzikës qytetare: Mukades Çanga, Myfarete Laze, Bujar Qamili e Bashkim Alibali  së bashku me artisët e rinj të qytetit për  një mbrëmje të paharrueshme në Amfiteatrin e Tiranës.

 

*Biletat i gjeni:
- Pranë Teatrit Metropol nga ora 9:00-13:00 dhe 18:00-20:00;
- Si dhe duke telefonuar në numrat
0682212049 Shkodër / 0674034567 & 0698945369 Tiranë.

Data: 23 Gusht Ora: 20:00-23:00 Vendi: Amfiteatri i Tiranës

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies