Elita 5 në Tiranë

    koncert ne tirane, elita 5 ne tirane, evente ne tirane

Bashkohuni me ne në koncertin e Elita 5 dhe le të festojmë së bashku 30 vjetorin e krijimit të këtyre legjendave dhe prezantimin e albumit më të ri të tyre.

*Biletat:

- Online në faqen: www.myticket.al/my-home.ph

- Amfiteatri i Tiranë;

- Biletaria Teatri Metropol 9:00-13:00 dhe 18:00-20:00;

- ose telefono në 0693181023.

Data: 7 Shtator

Ora 20:00

Vendi: Amfiteatri i Tiranës

 

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies