"Las Migas" Flamenco koncert në Tiranë

    koncert ne tirane, las migas ne tirane, evente ne tirane

Ju ftojmë të bashkoheni me ne për dy netë magjike me LAS MIGAS, të grupit Flamenco, që po ndryshon peizazhin flamenko në Spanjë. Nata e parë e koncertit starton më 28 Korrik në orën 20:00 tek Hotel Rogner ndërsa nata e dytë më datë 29 Korrik në bllok tek Bar BILLIONAIRE në orën 21:00.

Data:28 Korrik, ora  20:00, tek Hotel Rogner 

Data:29 Korrik , ora 21:00, tek Bar Billionaire 

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies