PriFest në Tiranë

    evente në Tirane, festival filmi në Tirane, PriFest ne Tirane

Nëse i ke pasion filmat dhe kinemanë apo je në kërkim të një mundësie si producent filmash bashkohu në eventin PriFest në Tiranë të organizuar nga Reja.al dhe. Harabel Contemporary Art Platform.  

Data:26 Korrik 2018

Ora:20:30 -22:30 

Vendi:Reja , Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tirana

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies