Mbrëmje Xhazi në "Der Biergarten" Rogner Hotel Tirana

Një mbrëmje e mrekullueshme të muzikës xhaz do të jetë sonte në Rogner Hotel Tirana në orën 20.30.

Kjo mbrëmje do të zhvillohet në "Der Biergarten", një restorant i stilit Bavarez, që ndodhet në zonën e pasme të  kopshtit të Hotel Rogner-it.

Grupi Hot Club Tirana  do të elektrizoj  atmosferën me  pjesë klasike të xhazit dhe improvizime origjinale.

Për rezervime:  04 22 35 035

Data: 22 Qershor

Ora: 20.30 – 23.30

Vendi: Hotel Rogner

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies