'A vdiq ai' tek Teatri Kombetar

    teatri kombetar shfaqje

Teatri Kombëtar sjell në skenë në datat 30 Qershor dhe 1 Korrik ora 20:00 komedinë "A vdiq ai?" nga autori Mark Tuein dhe me regji nga Andis Gjoni. Një komedi intriguese, plot humor që ka si tematikë, vuajtjet e sakrificat e artistëve që i kanë kushtuar jetën artit dhe të një shoqërie që i jep para dhe famë vetëm pas vdekjes së tyre.Interepretojnë aktorët: Donald Shehu, Gentian Zenelaj , Cubi Metka,Roland Saro,Suela Konjari, Erblin Bajko,Albi Dhima,Sokol Angjeli,Erjon Hodo, Algiona Aga, Margent Caushi,Brunilda Borova.
As/regjisore: Alma Hoti
Rezervimet në nr. 04 222 30 22
Orari biletarisë 9:00-13:00 dhe 16:00-19:00

Data: 30 Qershor - 1 Korrik

Ora: 20.00

Vendi: Teatri Kombëtar

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies