Eleni Foureira koncert në Tiranë

    Eleni Foureira  Tirane

Në 25 korrik, në një koncert madhështor, Eleni Foureira do të dhurojë emocione dhe spektakël në zemër të kryeqytetit shqiptar, përballë gjithë admiruesve të muzikës së saj. Ajo do të mbajë koncertin e saj të parë në Tiranë, e në morinë e koncerteve të tjera që e presin në të gjithë botën, këngëtarja e famshme do të bëj ndalesën e saj përpara fansave të shumtë.

Pas artistëve të tjerë shqiptarë të njohur kudo në botë, si Rita Ora apo Ermal Meta, tani është radha e një tjetër artisteje të jashtëzakonshme. Këngëtarja e cila përfaqësoi Qipron në edicionin e sivjetshëm të "Eurovision". 

Data: 25 Korrik

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies