Yoga Fest 2018

    Yoga Fest Tirane

Një nga mësuesit më të mirë të Jogës në botë vjen sërish në datat 22-23 Qershor tek Fushat Multisportive, në Parkun e Madh të Liqenit, Tiranë. Yogi Shivakhanda dhe këtë radhë ka në plan të organizojë një event që do të mbahet mend gjatë. Të bësh Yoga me Yogi Shivakhandan është një eksperiencë e jashtezakonshme. Trupi shtrihet në limite, mendja hyn në relaks të thellë dhe shpirti gjen paqen e dëshiruar.

Eja të përjetosh Joga-n antike që praktikohet nga Indianët prej mijëra vitesh. 

Data: 22-23 Qershor

Ora: 17.00 - 21.00

Vendi: Fushat Multisportive, në Parkun e Madh të Liqenit

 

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies