Ekspozita 'Krimi Mjedisor'

    Gallerite ne Tirane

Dashuron mjedisin dhe artin?  Eja vizito ekspozitën-konkurs për krimin mjedisor, nga 11 deri më 17 Qershor, në galerinë “FAB”. 

Data: 11 - 17 Qershor

Vendi: Galleria FAB

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies