'Rrno per me tregu' tek Teatri Eksperimental

    Rrno per me tregu Teatri Eksperimental

Në datat  8-9-10 Qershor ora 20:00 salla Molier, Arben Dërhemi vjen me monodramen "Rrno per me tregue". Për të gjithe ata që nuk kishin rastin ta shihnin kryeveprën e At Zef Pllumit. Rezervime:  069 5717 746/04 227 8158

Data: 8-9-10 Qershor

Ora: 20.00

Vendi: Teatri Kombëtar Eksperimental "Kujtim Spahivogli"

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies