Kala Festival në Shqipëri

    Kala Festival ne Shqiperi, Kala Festival Dhermi, Festivale ne Shqiperi

Kala Festival është një festival i ri që do të mbahet në Dhërmi në datat 20-27 Qershor 2018, në plazhin e veçuar në Rivierën Shqiptare. Pjesëmarrësit do të shijojnë plazhet me rërë, ujërat e kristalta, mikpritjen e banorëve, ushqimin i shkëlqyer në vendet ku do të zhvillohet festivali. Një përzgjedhje e veçantë e artistëve që lidhen nga shpirti për muzikën se sa për rrymën, ky festival premton një javë fantastike me argëtime ditën dhe natën. Ju mund të rezervoni biletat për të gjitha hyrjet tek Visit Tirana. Bileta përfshinë: beach party, lojëra në ujë dhe shumë të tjera. Sigurisht dhe pjesëmarrjen në koncertet me DJ dhe performancat e Tom Misch, Roy Ayers, Tod Terje Dj set, The Black Madonna, Moodymann dhe shumë të tjerë. Ju mund të rezervoni biletën tuaj në Shqipëri vetem në zyrat e Albania Holidays dhe Visit Tirana, bileta njihet vetëm me vulën e Albania Holidays.

Kontakti: Mobile: +355 (0) 69 20 78 553 (Visit Tirana)

Tel: +355 (0) 4 2235 688/498 (Albania Holidays)

Mobile: +355 (0) 69 20 81 113 (Albania Holidays)

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies