Koncerti 'Diva' në Pallatin e Kongreseve

Këngëtaret  Irma Libohova, Rovena Dilo, Eneda Tarifa dhe Besa Kokëdhima do të sjellin për publikun një udhetim ndër vite të hiteve të tyre, por edhe mesazhe të forta sociale në koncertin e titulluar "Diva". Katër këngëtaret shqiptare,  do të ndajnë skenën e Pallatit të Kongreseve më 16 Maj. 

Data: 16 Maj

Ora: 20.00

vendi: Pallati i Kongreseve

 

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies