Edicioni i 14-të Rally Albania 2018

    Rally Albania 2018 Tirane

Nga datat 9-16 Qershor do të organizohet edicioni i 14-të i Rally Albania, gara off road motocross.  Maratona sportive do të zgjasë 7 ditë dhe garuesit do të përshkojnë në malet, liqenet dhe plazhet  më të bukura dhe më të paprekura të vendit tonë. Rally Albania zhvillohet në  disa zona të Shqipërisë,  një mënyrë e mire kjo për të eksploruar vendin që ka aq shumë për të ofruar.  më shumë informacione: http://ow.ly/bgpQ30jPpxQ  

Data: 9-16 Qershor    

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies