Edicioni i 2-të i The Cloud Festival

    edicioni i dyte i  The Cloud Festival Tirana

Bëhuni gati për një verë të paharrueshme në qytet! The Cloud Festival vjen me edicionin e tij të dytë! 
Performanca magjike; muzikë e tinguj verorë; kërcime drithëruese dhe copëza kulture nga shumë vende të globit e bëjnë këtë edicion për të mos u humbur!

Data: 18 - 27 Maj

Vendi:  Reja

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies