Rita Ora koncert në Tiranë

    Rita Ora ne Tirane koncert

Ylli i skenave ndërkombëtare, Rita Ora rikthehet në Tiranë në një koncert madhështor më  datë 3 Qershor 2018.  Më shumë informacione në vazhdim!    

Data: 3 Qershor

Vendi: Sheshi Skenderbej  

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies