Koncert tek Sheshi Skenderbej

    1 maj sheshi skenderbej

Më 1 Maj, “Sheshi Skënderbej” pret artistët më të mirë vendas. Super atmosferë me Ledri Vula, Arilena Ara, Yll Limani, Alban Ramosaj, Filloreta Raci, Argjentina Ramosaj, Dj Aldo. Festa nis në orën 19:00. Shihemi në shesh!

Data: 1 Maggio

Ore: 19.00

Vendi: Sheshi Skenderbej  

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies