Daddy Yankee koncert në Tiranë

    Daddy Yankee koncert ne Tirane, koncerte ne vere ne Tirane, festivale ne vere ne Tirane, evente ne Tirane, Vizito Tiranen

Këngëtari i famshëm Puerto Rikan Daddy Yankee do të dhurojë një koncert në Tiranë, në sheshin Skënderbej, në datë 27 Korrik. Njoftimi është bërë në faqen e hapur në Facebook për koncertin në Tiranë. Për të blerë bileta, klinkoni këtu: http://musicdeal.com/

Data: 24 Korrik

Vendi: Sheshi Skënderbej, Tiranë

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies