'Miushet e shkathëta' tek Teatri Metropol

    teatri per femije ne tirane

“Miushet e shkathëta”, është premiera më e re për fëmijë në Teatrin Metropol. Një vepër e autoreve Janet Stanford, Kathryn Chase Bryer, e cila tregon historinë e dy miusheve aventuriere, Neli dhe Emilia të cilat jetojnë në një papafingo. Shfaqja do të shfaqet cdo të shtunë dhe të djelë të muajit. 

 
16 Shtator  11:00 AM - 12:00 PM 
 
 
 

Vendi: Teatri Metropol Info & Rezervime: +355 67 227 0668 Mund të rezervoni biletën tuaj edhe në web:www.teatrimetropol.al

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies