'Semi gjeti një këpucë' në Teatrin e Kukullave

    Teatri i Kukullave ne Tirane

Të gjithë vogëlushët do të kenë mundësi që këtë fundjavë të shikojnë shfaqjen “Semi gjeti një këpucë” në Teatrin e Kukullave. Me regji nga Bakie Baboçi, në këtë vepër do të interpretojnë aktorët: Jorida Meta, Donika Ramallari, Marilda Furxhi, Florinda Mazreku, Ermonela Alikaj, Leonard Daliu, etj. Këtë shfaqje do të keni mundësi ta ndiqni të shtunën e të dielën më 3 & 4 mars, orari 10:30 e 11:30 për të dyja ditët.

Data: 3-4 Mars

Ora: 10.30

Vendi: Teatri i Kukullave

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies