Maktbethi në Teatrin Kombëtar

    Teatri Kombetar ne Tirane

« Makbeth » ngjitet në skenën e Teatrit Kombëtar në datat 9-25 Mars për herë të parë nga regjisori Kled Kapexhiu dhe nën interpretimin e aktorëve : Indrit CobaniLuli Bitri Arben Derhemi Laert Vasili Neritan Liçaj Genti Deçka Suela Bako Jaho Guma Xhino Musollari Adelina Muca Niada Saliasi Arjola Basho Klodjana Keco Egla Ceno. Rezervimet në nr. 04 222 30 222 orari biletarisë 9:00-13:00 dhe 16:00-19:00

Data: 9 - 25 Mars

Ora: 19:00 vendi: Teatri Kombëtar  

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies