'Hapësira e një ëndrre' – koncert nga Alban Skënderaj

    Alban Skenderaj koncert  Tirana

Hapësira e një ëndrre” është koncerti live që do të mbajë Albana Skënderaj më 2 Mars, ora: 20: 00, në Pallatin e Kongreseve.

Data: 2 Mars

Ora: 20.00 

Vendi: Pallati i Kongreseve

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies