'Një ëngjëll në katin e 11' tek Teatri Metropol

    teatri metropol ne Tirane

Teatri Metropol sjell në skenë premierën “Një ëngjëll në katin e 11” me regji nga Stefan Çapaliku. Një komedi urbane, e cila i kalon kufijtë e postmodernes.

Info & Rezervime: +355 67 227 0668

Rezervoni biletën tuaj edhe në web: www.teatrimetropol.al

 

Data: 15 Shkurt

Vendi: Teatri Metropol

 

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies