Ende ka jetë-koncertë bamirësie

    Koncert bamiresie ne Tirane, Koncerti Ende ka Jete ne Tirane, evente ne Tirane,aktivitete ne Tirane, koncerte ne Tirane

Me pjesëmarrjen e këngëtarëve të njohur: Aurela Gace, Elton Deda, Juliana Pasha, Eneda Tarifa, Olta Boka, Kejsi Tola. Koncerti do të mbahet 31 janar ne oren 19:00, tek Salla e Katedrales Ortodokse. Çmimi i biletes është: 3 000 lekë. Të ardhurat nga shitja e biletave do të shkojnë për viktimat e trafikimit dhe dhunës.

Rezervime: linku 

Data: 31 Janar 2018

Ora: 7 pm-10 pm Vendi: Salla e Kishës Ortodokse, Tiranë

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies