Bonbon Festival Tirana 2018

    Festivali Bonbon ne Tirane, koncerte ne Tirane, Evente ne Tirane

Festivali muzikor më i madh ne Shqipëri ❤. Mbi 50'000 persona në 3 net në Tiranë. Më tepër informacion së shpejti.

Data: 2 Gusht 2018

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies