Opera ‘Carmen’ tek Pallati i Kongreseve

    Opera Carmen ne Tirane

Opera “Carmen” hap sezonin e ri operistik të TKOB. Një shfaqje e cila ndërthur ekselencen shqiptare në botë, me emrat e mëdhenj të muzikës operistike shqiptare. Biletat i gjeni ne inbox: https://goo.gl/WYZyed  ose duke telefonuar: 067 632 7313

Data: 30, 31 Janar – 1,2,3 Shkurt 2018

Ora: 19:00

Vendi: Pallati i Kongreseve

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies