‘Vdiq mbreti, rroftë mbreti’ shfaqje në Teatrin Kombëtar

    ‘Vdiq mbreti, rroftë mbreti’ shfaqje në Teatrin Kombëtar, shfaqje teatrale ne Tirane, shfaqje ne Tirane, teatro ne Tirane, evente ne Tirane, aktivitete ne Tirane

"Vdiq mbreti, rroftë mbreti" nga Ferdinand Hysi me regji nga Elma Doresi vjen si premire në dt. 13 Janar në Teatrin Kombëtar.Interpretojnë aktorët: Sokol Angjeli, Bujar Asqeriu, Ola Harizaj,Dritan Boriçi, Raimonda Bulku,Klod Hoxha, Devis Muka, Klea Huta. Skenograf: Drini Shehu Kostumografe: Laedia Hajdari Kompozitor: Elgit Doda As/regjisor: Ermela Ruri Rezervimet në nr.042223022

Data: 13 Janar 2017

Ora: 19.00

Vendi: Teatri Kombëtar

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies