Koncerti i Vitit të Ri në sheshin Skënderbej

    Koncerti i Vitit të Ri në sheshin Skënderbej, koncerti i Vitit te Ri ne Tirane, Viti i Ri ne Tirane, evente ne Tirane

Ardhja e Vitit të Ri pritet me muzikë dhe me atmosferën e duhur në sheshin Skënderbej. Koncerti i Natës së Vitit të Ri në sheshin Skënderbej fillon në 22.30. Këngëtarët që do të performojnë janë: Elhaida Dani, Tiri & Band, Kastro Zizo, Beatrix Ramosaj, Elgit Doda dhe Ronela Hajati. Më pas vjen momenti i shumëpritur i fishekzjarreve.

Data: 31 Dhjetor 2017

Ora: 22.30

Vendi: Sheshi Skënderbej Tiranë

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies