‘Çfarë do bëhem kur të rritem’ nga Gent Hazizi

    Çfarë do bëhem kur të rritem nga Gent Hazizi, Shfaqje teatrale ne Tirane, shfaqje teatri ne Tirane, teater ne Tirane, evente ne Tirane, aktivitete ne Tirane

‘Çfarë do bëhem kur të rritem’ është një stand-up komedia nga Gent Hazizi. Komedia shfaqet në datat 27-28-29-30 Dhjetor ora 19:00 në Teatrin Kombëtar.

Datat: 27-28-29-30 Dhjetor

Ora 19:00

Rezervimet në nr.042223022

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies