Babai’ shfaqje në Teatrin Kombëtar

    Titulli: ‘Babai’ shfaqje në Teatrin Kombëtar, Shfaqje teatrale ne Tirane, shfaqje teatri ne Tirane, teater ne Tirane, evente ne Tirane, aktivitete ne Tirane

“Babai” është konsideruar si drama më e fuqishme botërore e dhjetëvjeҫarit të fundit e autorit Francez Florian Zeller , me regji të Spiro Dunit dhe në interpretimin e aktorit të madh Reshat Arbana do të shfaqet në Teatrin Kombëtar në datat 20-21-22-23-24 Dhjetor 2017.

Datat: 20-21-22-23-24 Dhjetor 2017

Vendi: Teatri Kombëtar

Për rezervime 042223022

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies