‘Nga sytë e Kllounit’ shfaqje cirku

    “Nga sytë e Kllounit” shfaqje cirku, shfaqje cirku ne tirane, evente ne tirane

Cirku Kombëtar ju fton çdo të shtunë dhe të dielë në orën 11.00 për të ndjekur një shfaqje me numrat më bukur të “Nga sytë e Kllounit”  e cila do të shfaqet në çadrën e Cirkut Kombëtar, e cila ndodhet pas Muzeut Historik Kombëtar. Për rezervime kontaktoni në këto numra:  04 22 56 290 / 06820 20252   .

Çdo fundjavë te muajit

ora 11:00

Vendi: Cirku Kombëtar

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies