Grand Gala e Vitit të ri tek Pallati i Kongreseve

    viti i ri tirane

Grand Gala e Vitit te ri, vjen si dhurata me e bukur qe mund ti besh familjes tende, prinderve, partnerit apo partneres, te dashurve dhe mbi te gjitha femijeve tuaj. Yjet e skenes se muzikes pop ne Shqiperi behen bashke me yjet e operas shqiptare, me repertorin me te bukur operistik, i cili vjen i rikonceptuar nen interpretimin virtuoz te artisteve te skenes pop dhe artisteve te operas.

Nje program per te gjithe, i cili gersheton operan, baletin dhe muziken pop-opera do te jete dhurata me e bukur ne kete fundvit per publikun shqiptar. Ne 26 dhjetor - ora 19:00 ne Pallatin e Kongreseve. Shitja e biletave  fillon ne daten 18 Dhjetor  ne sportelin e Pallatit te Kongreseve nga ora 10:00-20:00 ose rezervoni ne numrin e telefonit 067 632 7313.

Data: 26 Dhjetor

Ora: 19:00

Vendi: Pallati i Kongreseve

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies