Critical Mass Tirana 2018

Rikthehet Critical Mass Tirana pas 1 viti qetesi :) Te Premten, date 26 Janar 2018  , sic eshte tradita, mblidhemi tek sheshi ne ora 18:00 per te bere xhiron e muajit neper rruget e Tiranes, Ndergjegjesojme shoferet, u shtojme deshiren qytetareve qe ende s'kane blere biciklete dhe japim shembullin tone per nje qytet me ekologjik. me mire nje critical mass, se nje biciklete e lidhur te shtylla para kafes. mos neglizhoni!

Data: E premtja e fundit të çdo muaji

Ora 18:00

Vendi: Sheshi Skëndërbej