Critical Mass Tirana 2018

    Critical mass Tirana

Rikthehet Critical Mass Tirana:) Të Premten, datë 30 Nentor 2018  , siç eshte tradita, mblidhemi tek sheshi  ora 18:00 për të bërë xhiron e muajit nëpër rrugët e Tiranës, Ndërgjegjësojme shoferët, u shtojmë dëshirën qytetarëve që ende s'kane blerë biçikletë dhe japim shembullin tonë për një qytet më ekologjik. më mirë nje critical mass, se nje biçikletë e lidhur te shtylla para kafes. mos neglizhoni!

Data: E premtja e fundit të çdo muaji

Ora 18:00

Vendi: Sheshi Skëndërbej

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies