Miss Globe 2018 në Tiranë

    miss globe ne tirane, evente ne tirane

Finalja e Miss Globe 2018 do të organizohet në 21 Tetor, ora 19:00 në Amfiteatrin e Tiranës. 59 vajza nga vende të ndryshme të botës do të konkurrojnë me njëra-tjetrën për kurorën e Miss Globe. 

Data: 21 Tetor 2018

Ora: 19.00

Vendi: Amfiteatri i Tiranës

 

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies