E shtuna me muzikë live në Hotel Colosseo

Ndodheni në Tiranë dhe doni të kaloni një natë speaciale me personin e zemrës? Tirana ofron shumë mundësi për t’u argëtuar qoftë me shoqërinë ose me partner, por këtë herë ju sugjerojmë Hotel Colosseo. Çdo të shtunë në Hotel Colosseo luhet muzikë live, me këngë të përzgjedhura vetëm për shijet tuaja. Argëtimi me muzikën live është i përfshirë në paketën e akomodimit një natë në dhomë deluxe vetëm për 59 Euro.   Kaloni një natë të paharrueshme me personin e zemrës në një nga hotelet më të bukura në Tiranë. Mos ngurroni të rezervoni qëndrimin tuaj në 0692032666.

Data: 25 Nentor 

Vendi: Hotel Colosseo, Rr. Durresit

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies