Gumball 3000 rikthehet në Shqipëri

The Gumball 3000 Rally” rikthehet në  Tiranë më 5 korrik pas 10 vjetësh. Kjo është një paradë me makina të garave sportive  që bëhet çdo vit në vende të ndryshme të botës. Në Tiranë do të jenë në 5 Korrik, event i cili do të pritet me një festë të madhe në sheshin Nënë Tereza.

 

Data: 5 Korrik, 2017 Ora: 17:00 – 23:00 Vendi: Sheshi "Nënë Tereza" / Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies