Evente

Tirana është kthyer në një qendër të njohur për evente të mëdha duke tërhequr mjaft artistë të huaj. Është një qytet me një rini energjike.  Këngëtarë të famshëm si Dua Lipa, Anastasia, John Newman, Bebe Rexha and Rita Ora kanë përformuar në sheshet e Tiranës, duke dhuruar spektakël. 

Nëse doni të postoni eventet tuaja, regjistrohuni në këtë link

Festivali i Riteve Pranverore

18.03.2017
Jashte Tirane

Albania Enduro Series 2017, Raundi IV

03.09.2017
Jashte Tirane

CrossFit në Parkun e Madh të Tiranës

26.11.2017
Parku i Liqenit

JOGA NË PARK

21.04.2017
Parku i Liqenit

Magjia e Cirkut në Parkun e Liqenit

15.10.2018 - 15.10.2019
Parku i Liqenit

Kinemaja Verore tek Parku Rinia

06.07.2017
Rinia Park

1-sh me Natyrën - Kamp Veror në Park

17.07.2017 - 28.07.2017
Parku i Liqenit

Nata e Gjelbër në Park

26.08.2017 - 27.08.2017
Parku i Liqenit

Eja në fshat

31.08.2017
Tirane

Peza N'Fest Rebel 2018

15.09.2018 - 16.09.2018
Tirane

Eja luaj në Parkun tënd

09.09.2017
Qendra e Qytetit

Erdhën mackat në Kopshtin Zoologjik

22.10.2017
Parku i Liqenit

Tirana Kercen - Albania Latin Dance Fest

07.11.2017 - 28.11.2017
Qendra e Qytetit

Orët e Gjelbërta në Park

06.11.2017 - 10.11.2017
Parku i Liqenit

Critical Mass Tirana 2018

30.11.2018
Sheshi Skënderbej

Electronic Beats Urban Culture Festival

08.12.2017 - 10.12.2017
Sheshi Skënderbej

Tirana dashuron, 14 Shkurt

14.02.2018
Parku i Liqenit

Dita e Verës 2018

14.03.2018
Parku i Liqenit

Eja luaj në parkun tënd

14.07.2018
Rinia Park

Një trëndafil për çdo buzëqeshje

03.03.2018
Parku i Liqenit

Enduro Albania Moto Fest 2018

21.04.2018
Sheshi Nene Tereza

Motofest 2018 Tirana

11.05.2018 - 13.05.2018
Sheshi Skënderbej

Vespa Parade Tirana 2018

01.06.2018
Sheshi Skënderbej

Dita Boterore e Biodiversitetit

22.05.2018
Parku i Liqenit

Festojmë 1 Qershorin

01.06.2018
Parku i Liqenit

Tirana Fan Zone 2018

14.06.2018 - 15.07.2018
Sheshi Skënderbej

Konferenca 'World Youth Skills'

16.07.2018
Parku i Liqenit

Love Music Park

13.08.2018 - 14.08.2018
Parku i Liqenit

Balloon Dart & Ring Toss tek Sheshi Rekreativ "Sitki Çiço"

03.08.2018
Sheshi Rekreativ "Sitki Çiço"

Nata e Gjelbër në Park

01.09.2018 - 02.09.2018
Tirane

Festa e Domates në Shëngjergj

22.09.2018
Shengjergj, Tirane, Shqiperi

Festivali i Resë

16.05.2019 - 30.05.2019
Qendra e Qytetit

Zumba per femije

01.06.2019
Tirane

HATHA YOGA- Fushat e Liqenit Artificial

21.06.2019
Parku i Liqenit

Yoga & Meditim

18.07.2019
Zona Farkës

Fundjavë në Park

06.09.2019 - 08.09.2019
Parku i Liqenit

Festivali Pandival

22.09.2019
Tirane

Kangoo në Park!

06.03.2020
Parku i Liqenit

Kamp Veror 2020

04.08.2020 - 31.08.2020
Parku i Liqenit

Cross Country Marathon, Shtegu 2017

15.01.2017
Parku i Liqenit

Ecje në Bovillë

26.02.2017
Qendra e Qytetit

Kampionati i Futbollit Frankofon

15.03.2023
Parku i Liqenit

Festivali FoodLand Fest

16.03.2023 - 18.03.2023
Parku i Liqenit

MARATONË NDËRGJEGJËSUESE

26.03.2023
Parku i Liqenit

Tirane TRIATHLON

11.06.2023
Parku i Liqenit

Dita Ndërkombëtare e Jogës

17.06.2023
Parku i Liqenit

JKN

31.08.2023 - 01.10.2023
Tirane

Mësojmë Prej Natyrës

06.11.2020
Parku i Liqenit

Dajti N'Fest, 28 Nentor

28.11.2016
Dajti

gara me motocikleta

06.11.2016
Dajti

Nuk ka evente per kete kategori.

Hiqi filtrat

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies