Evente

Tirana është kthyer në një qendër të njohur për evente të mëdha duke tërhequr mjaft artistë të huaj. Është një qytet me një rini energjike.  Këngëtarë të famshëm si Dua Lipa, Anastasia, John Newman, Bebe Rexha and Rita Ora kanë përformuar në sheshet e Tiranës, duke dhuruar spektakël. 

Nëse doni të postoni eventet tuaja, regjistrohuni në këtë link

Tirana Photo Festival 2022-Edicioni i 5-të

09.09.2022 - 23.09.2022
Tirane

Tirana Digital Nomad Festival

14.09.2022 - 16.09.2022
Tirane

Festivali internacional i jazz-it 2022

07.09.2022 - 10.09.2022
Tirane

Dita e Veres

14.03.2023
Qendra e Qytetit

Festivali i ngjyrave ne Shqiperi 2023

20.05.2023 - 21.05.2023
Tirane

Festivali i Resë 7, 2023

04.05.2023 - 20.05.2023
Tirane

Festivali i Qershorit

03.06.2023
Parku i Liqenit

Nuk ka evente per kete kategori.

Hiqi filtrat

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies