Evente

Tirana është kthyer në një qendër të njohur për evente të mëdha duke tërhequr mjaft artistë të huaj. Është një qytet me një rini energjike.  Këngëtarë të famshëm si Dua Lipa, Anastasia, John Newman, Bebe Rexha and Rita Ora kanë përformuar në sheshet e Tiranës, duke dhuruar spektakël. 

Nëse doni të postoni eventet tuaja, regjistrohuni në këtë link

Kala Festival në Shqipëri

20.06.2018 - 27.06.2018
Dhermi, Shqiperi

Finalja e Tirana Art Fest

29.05.2018
Sheshi Skënderbej

Festivali i Filmit dhe Muzikës në Tiranë

13.09.2018 - 20.09.2018
Pazari i Ri

Etno Spirit tek Amfiteatri i Tiranës

29.09.2018
Amfiteatri i Tiranës

Festivali i Zogjve - Edicioni i 3-të

06.12.2018 - 09.12.2018
Autostrada Tirane -Durres

Kuju Light Festival Tirana

29.12.2018 - 30.12.2018
Qendra e Qytetit

“Përrallë Mesdheu” në Metropol

08.02.2019 - 09.03.2019
Qendra e Qytetit

Festivali Ndërkombëtar i Gruas

08.03.2019 - 11.02.2019
Qendra e Qytetit

Colour Day Festival Albania 2019

18.05.2019
Sheshi Nene Tereza

Dita e Verës në Tiranë

14.03.2019
Tirane

Festivali i Vallëzimit në Shqipëri

19.04.2019 - 21.04.2019
Tirane

Nuk ka evente per kete kategori.

Hiqi filtrat

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies