Evente

Tirana është kthyer në një qendër të njohur për evente të mëdha duke tërhequr mjaft artistë të huaj. Është një qytet me një rini energjike.  Këngëtarë të famshëm si Dua Lipa, Anastasia, John Newman, Bebe Rexha and Rita Ora kanë përformuar në sheshet e Tiranës, duke dhuruar spektakël. 

Nëse doni të postoni eventet tuaja, regjistrohuni në këtë link

‘Nga sytë e Kllounit’ shfaqje cirku

29.09.2018
Qendra e Qytetit

'Magjia e Zanave' në Cirkun Kombëtar

29.09.2018
Qendra e Qytetit

Nata e zjarreve nga Cirku Kombëtar

17.10.2018
Amfiteatri i Tiranës

'Buqetë Zhongleristike' shfaqje cirku

28.11.2018 - 29.11.2018
Qendra e Qytetit

Shfaqje cirku në sheshin Skënderbej

07.09.2019
Sheshi Skënderbej

Cirku Kombëtar në Amfiteatrin e Tiranës

18.05.2022 - 28.05.2022
Amfiteatri i Tiranës

Nuk ka evente per kete kategori.

Hiqi filtrat

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies