Evente

Tirana është kthyer në një qendër të njohur për evente të mëdha duke tërhequr mjaft artistë të huaj. Është një qytet me një rini energjike.  Këngëtarë të famshëm si Dua Lipa, Anastasia, John Newman, Bebe Rexha and Rita Ora kanë përformuar në sheshet e Tiranës, duke dhuruar spektakël. 

Nëse doni të postoni eventet tuaja, regjistrohuni në këtë link

Koncert piano nga Elvis Peçi

27.11.2017
Sheshi Nene Tereza

Eja këndo me ne, tek Muzeu Kombëtar

12.12.2017
Sheshi Skënderbej

Festojmë me Artizanët tek Pazari i Ri

14.12.2017 - 15.12.2017
Pazari i Ri

Bonbon Festival Tirana 2018

02.08.2018 - 04.08.2018
Tirane

Ende ka jetë-koncertë bamirësie

31.01.2018
Qendra e Qytetit

'Vienna salutes Tirana'

15.02.2018
Sheshi Nene Tereza

Shen Valentini te Pazari Ri

14.02.2018
Pazari i Ri

Daddy Yankee koncert në Tiranë

27.07.2018
Sheshi Skënderbej

Koncert tek Sheshi Skenderbej

01.05.2018
Sheshi Skënderbej

Ermal Meta koncert në Tiranë

01.06.2018
Sheshi Skënderbej

Rita Ora koncert në Tiranë

03.06.2018
Sheshi Skënderbej

Dita e Evropës 2018 në Tiranë

09.05.2018
Sheshi Skënderbej

Koncerti 'Diva' në Pallatin e Kongreseve

16.05.2018
Sheshi Nene Tereza

'Dúo del Mar' në Tiranë

02.06.2018
Sheshi Nene Tereza

Koncert Gala tek Amfiteatri i Liqenit

11.06.2018
Parku i Liqenit

Koncert Festiv tek Amfiteatri i Tiranës

20.06.2018
Parku i Liqenit

Koncerti ' Zërat e Bardhë'

21.06.2018
Parku i Liqenit

Koncerti 'Lo Cortes No Quita Lo Gallardo'

19.06.2018
Qendra e Qytetit

Eleni Foureira koncert në Tiranë

25.07.2018
Qendra e Qytetit

Ayo, koncert në Tiranë

28.06.2018
Parku i Liqenit

Nuk ka evente per kete kategori.

Hiqi filtrat

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies