Evente

Tirana është kthyer në një qendër të njohur për evente të mëdha duke tërhequr mjaft artistë të huaj. Është një qytet me një rini energjike.  Këngëtarë të famshëm si Dua Lipa, Anastasia, John Newman, Bebe Rexha and Rita Ora kanë përformuar në sheshet e Tiranës, duke dhuruar spektakël. 

Nëse doni të postoni eventet tuaja, regjistrohuni në këtë link

Farka Enduro dhe Vespa Show Fest

30.09.2017
Jashte Tirane

Kick box në park

04.10.2017
Parku i Liqenit

Golf në Park

13.10.2017
Parku i Liqenit

Qitje me hark në Parkun e Madh

17.11.2017
Parku i Liqenit

Downhill - Raundi IV dhe V

09.12.2017
Mali Dajtit

Kampionati 'Ndeshu Ndryshe'

08.02.2018 - 28.02.2018
Jashte Tirane

Edicioni i 14-të Rally Albania 2018

09.06.2018 - 16.06.2018
Jashte Tirane

Triathlon Tirana

10.06.2018
Jashte Tirane

Joga në Park

21.06.2018
Parku i Liqenit

Kampi Veror 'Sport Fest'

05.07.2018 - 14.07.2018
Parku i Liqenit

Yoga Fest 2018

22.06.2018 - 23.06.2018
Parku i Liqenit

Botërori i Solidaritetit

24.06.2018
Parku i Liqenit

Kangoo në Parkun e Tiranës

05.07.2018
Parku i Liqenit

Beach Volley në Tirana FanZone 2018

25.07.2018
Qendra e Qytetit

Dajti Trail Running

21.04.2019
Mali Dajtit

Yoga me moshën e tretë

07.06.2019
Tirane

Kampi Veror 2019

16.07.2019 - 15.08.2019
Parku i Liqenit

Kampionat basketbolli

03.07.2020 - 04.07.2020
Tirane

Tiranalthon 2022

29.04.2022 - 29.04.2023
Zona Farkës

Maratona e Tiranës 2022

23.10.2022
Tirane

KUPA E GJITHËPËRFSHIRJES

02.04.2023
Tirane

Luajme ne pazar

09.06.2023
Pazari i Ri

LUAJMË NË PAZAR

14.06.2023
Pazari i Ri

Wrestle Tirana

17.06.2023
Tirane

Obstacle Race, 5 km Run

25.06.2023
Parku i Liqenit

Tirana Marathon

22.10.2023
Sheshi Skënderbej

AUTOMOTIVE FAIR ALBANIA, edicioni i II-të

26.10.2023 - 29.10.2023
Sheshi Nene Tereza

Nuk ka evente per kete kategori.

Hiqi filtrat

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies