Evente

Tirana është kthyer në një qendër të njohur për evente të mëdha duke tërhequr mjaft artistë të huaj. Është një qytet me një rini energjike.  Këngëtarë të famshëm si Dua Lipa, Anastasia, John Newman, Bebe Rexha and Rita Ora kanë përformuar në sheshet e Tiranës, duke dhuruar spektakël. 

Nëse doni të postoni eventet tuaja, regjistrohuni në këtë link

Grand Gala de la Zarzuela në Tiranë

06.05.2017
Qendra e Qytetit

BALETI "ZHIZEL" tek arTurbina

09.11.2018 - 11.11.2018
Tirane

Opera në park

18.07.2019 - 20.07.2019
Sheshi Skënderbej

Shpirtit të Labërisë

17.03.2023
Sheshi Skënderbej

Nuk ka evente per kete kategori.

Hiqi filtrat

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies