Evente

Tirana është kthyer në një qendër të njohur për evente të mëdha duke tërhequr mjaft artistë të huaj. Është një qytet me një rini energjike.  Këngëtarë të famshëm si Dua Lipa, Anastasia, John Newman, Bebe Rexha and Rita Ora kanë përformuar në sheshet e Tiranës, duke dhuruar spektakël. 

Nëse doni të postoni eventet tuaja, regjistrohuni në këtë link

Panairi Ndërkombëtar i Turizmit në Tiranë

24.03.2017 - 25.03.2017
Sheshi Nene Tereza

Bufe në Pëllumbas, Tiranë

28.10.2017 - 26.11.2017
Jashte Tirane

Panairi i 21-të i Librit Tirana 2018

14.11.2018 - 18.11.2018
Qendra e Qytetit

Food & Drink Festival 2018 Albania

09.03.2018 - 11.03.2018
Autostrada Tirane -Durres

Panairi Tekno Hotel Expo në Tiranë

23.02.2018 - 25.02.2018
Sheshi Nene Tereza

Edicioni i pestë i HoReCa Fair Albania

09.03.2018 - 11.02.2018
Sheshi Nene Tereza

Panairi i Edukimit jashtë Shqipërisë

28.09.2020 - 28.09.2021
Sheshi Nene Tereza

Panairi Ndërkombëtar i Turizmit Tirana 2018

30.03.2018 - 31.03.2018
Sheshi Nene Tereza

Edicioni i 2-të i Panarit Mesdhetar i Turizmit 2018

06.04.2018 - 07.04.2018
Autostrada Tirane -Durres

Panairi 'Studio & Puno në Tiranë

28.03.2018 - 30.03.2018
Sheshi Nene Tereza

Destinacioni Punë

01.05.2018
Qendra e Qytetit

Panairi i Kulinarisë Neranxi '1001' ide për një shije'

27.04.2018 - 29.04.2018
Jashte Tirane

Auto Sallon Tirana 2018, Edicioni 3-të

31.05.2018 - 03.06.2018
Jashte Tirane

Dita Kombëtare e Vajit të Ullirit

11.05.2018
Pazari i Ri

Panairi 'Ditët dibrane e matjane' në Tiranë

08.06.2018 - 09.06.2018
Pazari i Ri

Artizanati Shqiptar në Pazarin e Ri

22.06.2018 - 21.07.2018
Pazari i Ri

5 Maj - Dita pa makina

05.05.2019
Tirane

4th Edition, International Tourism Fair Tirana 2020

03.04.2020 - 04.04.2020
Autostrada Tirane -Durres

Expo Tourism

06.04.2023 - 08.04.2023
Tirane

HORECA panair ne Tirane

09.03.2023 - 11.03.2023
Tirane

Panairi i Librit ne Tirane

09.11.2016 - 13.11.2016
Sheshi Nene Tereza

Tirana Taste Evente, shfaqje gatimi ne Vilen 31

21.11.2016 - 24.11.2016
Blloku

Nuk ka evente per kete kategori.

Hiqi filtrat

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies