Evente

Tirana është kthyer në një qendër të njohur për evente të mëdha duke tërhequr mjaft artistë të huaj. Është një qytet me një rini energjike.  Këngëtarë të famshëm si Dua Lipa, Anastasia, John Newman, Bebe Rexha and Rita Ora kanë përformuar në sheshet e Tiranës, duke dhuruar spektakël. 

Nëse doni të postoni eventet tuaja, regjistrohuni në këtë link

TKOBAP sjell baletin Arrëthyesi

28.12.2016 - 29.12.2016
Qendra e Qytetit

Liqeni i Mjellmave në Pallatin e Kongreseve

14.04.2017 - 16.04.2017
Sheshi Nene Tereza

Baleti Lihnida

27.05.2017 - 01.06.2017
Qendra e Qytetit

Exil - Déjà vu, balet nga Eno Peçi

25.11.2017 - 26.11.2017
Sheshi Nene Tereza

Masterclass Valsi tek sheshi Skëndërbej

12.04.2018
Sheshi Skënderbej

Baleti 'Liqeni i Mjellmave' tek Pallati i Kongreseve

16.06.2018 - 17.06.2018
Sheshi Nene Tereza

Balet Sprint - The Greatest Showman

03.07.2018
Parku i Liqenit

Koncert për fëmijë 'Magjia e Baletit'

22.06.2018
Parku i Liqenit

Baleti La Sylphide

29.04.2022 - 29.04.2023
Qendra e Qytetit

Dancing in Albania - shfaqje baleti

13.07.2019
Amfiteatri i Tiranës

Dance Experience Tirana 2019

07.09.2019
Amfiteatri i Tiranës

Baleti "Zhizel" ne ArTurbina

14.11.2019 - 15.11.2019
Art Turbina

Baleti MONGER

03.02.2020
Tirane

‘Humus’- shfaqje baleti nga TKOB

05.11.2021 - 06.11.2021
Qendra e Qytetit

Baleti “Zhizel” në skenën e TKOB

13.03.2022 - 16.03.2022
Qendra e Qytetit

Ballo me maska-shfaqje baleti në TKOB

01.06.2022 - 04.06.2022
Qendra e Qytetit

Giselle

12.04.2023 - 13.04.2023
Tirane

Don Kishoti

26.05.2023 - 30.05.2023
Sheshi Skënderbej

Fidaf Albania

17.07.2023 - 22.07.2023
Amfiteatri i Tiranës

Nuk ka evente per kete kategori.

Hiqi filtrat

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies