Evente

Tirana është kthyer në një qendër të njohur për evente të mëdha duke tërhequr mjaft artistë të huaj. Është një qytet me një rini energjike.  Këngëtarë të famshëm si Dua Lipa, Anastasia, John Newman, Bebe Rexha and Rita Ora kanë përformuar në sheshet e Tiranës, duke dhuruar spektakël. 

Nëse doni të postoni eventet tuaja, regjistrohuni në këtë link

Hemingway Jazz Fest 9

20.07.2022
Sheshi Nene Tereza

LP-ne Tirane

09.10.2022 - 22.09.2023
Sheshi Nene Tereza

Ekspozitë

04.05.2023
Sheshi Nene Tereza

Stina koncertore 2023

26.05.2023
Sheshi Nene Tereza

Najada Hamza- ekspozitë personale në Galerinë FAB

04.04.2021 - 05.05.2021
Sheshi Nene Tereza

Panairi i Librit 16-20 Nëntor 2022

16.11.2022 - 20.11.2021
Sheshi Nene Tereza

Maluma, koncert ne Tirane

14.03.2022
Sheshi Nene Tereza

Colour Day Festival 2022-Tirana

11.06.2022 - 12.06.2022
Sheshi Nene Tereza

Ekspozita personale Different e Arben Golemit te Galeria FAB

02.12.2016 - 10.12.2016
Sheshi Nene Tereza

Perqafime falas ne Tirane

27.12.2016
Sheshi Nene Tereza

Ekspozita Një jetë me kanavacë e Karl Korab në Galeria Kalo

15.12.2016 - 15.02.2017
Sheshi Nene Tereza

Koncert per Vitin e Ri te Sheshi Nene Tereza

31.12.2016
Sheshi Nene Tereza

Koncert Bamiresie nga Spitali Amerikan

27.01.2017
Sheshi Nene Tereza

Panairi Ndërkombëtar i Turizmit në Tiranë

24.03.2017 - 25.03.2017
Sheshi Nene Tereza

Moto Fest Albania te sheshi Nene Tereza

30.04.2017
Sheshi Nene Tereza

Liqeni i Mjellmave në Pallatin e Kongreseve

14.04.2017 - 16.04.2017
Sheshi Nene Tereza

Koncert nga Olen Cesari dhe Inva Mula në Pallatin e Kongreseve

19.04.2017 - 20.04.2017
Sheshi Nene Tereza

Gumball 3000 rikthehet në Shqipëri

05.07.2017
Sheshi Nene Tereza

Maratona Vrapo për Evropën

11.05.2017
Sheshi Nene Tereza

Opera Flauti Magjik

15.05.2017 - 17.05.2017
Sheshi Nene Tereza

Latin Night & Tango Show

06.09.2017
Sheshi Nene Tereza

Princesha Teuta

28.09.2017
Sheshi Nene Tereza

Koncerti Un air de Paris ne Tiranë

19.10.2017
Sheshi Nene Tereza

Exil - Déjà vu, balet nga Eno Peçi

25.11.2017 - 26.11.2017
Sheshi Nene Tereza

Koncert piano nga Elvis Peçi

27.11.2017
Sheshi Nene Tereza

Opera ‘Carmen’ tek Pallati i Kongreseve

30.01.2018 - 03.02.2018
Sheshi Nene Tereza

Panairi Tekno Hotel Expo në Tiranë

23.02.2018 - 25.02.2018
Sheshi Nene Tereza

'Vienna salutes Tirana'

15.02.2018
Sheshi Nene Tereza

Edicioni i pestë i HoReCa Fair Albania

09.03.2018 - 11.02.2018
Sheshi Nene Tereza

Panairi i Edukimit jashtë Shqipërisë

28.09.2020 - 28.09.2021
Sheshi Nene Tereza

Panairi Ndërkombëtar i Turizmit Tirana 2018

30.03.2018 - 31.03.2018
Sheshi Nene Tereza

Panairi 'Studio & Puno në Tiranë

28.03.2018 - 30.03.2018
Sheshi Nene Tereza

'Ballo Vjeneze' në Tiranë

21.04.2018
Sheshi Nene Tereza

Enduro Albania Moto Fest 2018

21.04.2018
Sheshi Nene Tereza

Festivali Ballkanik i muzikës Jazz në Tiranë

29.04.2018 - 30.04.2018
Sheshi Nene Tereza

Koncerti 'Diva' në Pallatin e Kongreseve

16.05.2018
Sheshi Nene Tereza

Baleti 'Liqeni i Mjellmave' tek Pallati i Kongreseve

16.06.2018 - 17.06.2018
Sheshi Nene Tereza

'Ditari i heshtjes' tek Universiteti i Arteve

23.05.2018
Sheshi Nene Tereza

'Dúo del Mar' në Tiranë

02.06.2018
Sheshi Nene Tereza

Konferenca e Parë e Ballkanit Perëndimor në Tiranë

03.10.2018 - 04.10.2018
Sheshi Nene Tereza

Shfaqje teatrale 'Kaligula'

24.09.2018
Sheshi Nene Tereza

Fshati Primitiv Ndriçohet nga Meteorë-Ekspozitë nga Maks Velo

17.01.2019 - 30.01.2019
Sheshi Nene Tereza

Colour Day Festival Albania 2019

18.05.2019
Sheshi Nene Tereza

Olen Cesari - Live in Tirana 2019

23.04.2019
Sheshi Nene Tereza

Flight for Survival campaign

18.06.2019
Sheshi Nene Tereza

Fast & Luxury paradë makinash dhe koncert

28.06.2019 - 29.06.2019
Sheshi Nene Tereza

Architectour

28.07.2019
Sheshi Nene Tereza

Capital T Time Capsule

20.09.2019
Sheshi Nene Tereza

Koncert Solo i Merita Halilit

27.09.2019 - 28.09.2019
Sheshi Nene Tereza

Marshim për krizën klimatike

01.11.2019
Sheshi Nene Tereza

Diskutim mbi modën e qëndrueshme

27.11.2019
Sheshi Nene Tereza

Koncert festiv - 100 vjetori i Tiranes

11.02.2020
Sheshi Nene Tereza

Eventet e shkurtit për 100 vjetorin e Tiranes kryeqytet

03.02.2020 - 29.02.2020
Sheshi Nene Tereza

Nata e kinemasë - Fëmijët e Diktaturës

19.02.2020
Sheshi Nene Tereza

La Boheme- Giacomo Pucini

13.03.2020 - 16.03.2020
Sheshi Nene Tereza

Eci & Pedaloj Për Klimën

18.09.2020
Sheshi Nene Tereza

HALAL EXPO ALBANIA 2020

17.10.2020 - 19.10.2020
Sheshi Nene Tereza

Hansel dhe Gretel

17.10.2020
Sheshi Nene Tereza

The Bubble

10.11.2020 - 12.11.2020
Sheshi Nene Tereza

Diskutim me profesor Marco Baldassari

22.11.2020
Sheshi Nene Tereza

Bicikleta kundër varfërisë

23.10.2020 - 31.10.2020
Sheshi Nene Tereza

Boeing boeing

31.10.2020 - 01.11.2020
Sheshi Nene Tereza

Klik Ekspo Group

21.11.2020 - 24.11.2020
Sheshi Nene Tereza

Panairi Nderkombetar i Edukimit

17.10.2020
Sheshi Nene Tereza

Panairi i Librit ne Tirane

09.11.2016 - 13.11.2016
Sheshi Nene Tereza

Ekspozita Nentor19, te Galeria FAB

05.11.2016 - 15.11.2016
Sheshi Nene Tereza

Nuk ka evente per kete kategori.

Hiqi filtrat

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies